UAB "Židiniai ir Marmurai"

Židinių montavimas

Statome įvairių formų židinius ir krosneles Vilniuje bei Vilniaus rajone.
Židinio statymo darbai prasideda nuo tinkamo projekto ir optimaliausio židinio tipo bei židinio apdailos pasirinkimo. Suderinę projektą imamės židinio statymo darbų.
Mes siūlome įvairių tipų židinius:
  • židiniai tiesiu stiklu (Spartherm, Seguin, Romotop, Kratki, Invicta);
  • židiniai kampiniu stiklu (Seguin, Romotop, Kratki);
  • židiniai prizminiu stiklu (Kratki);
  • židiniai lenktu stiklu (Spartherm, Seguin, Romotop, Kratki);
  • židiniai dvipusiu stiklu (Seguin, Kratki);
  • U formos židiniai (Seguin).
  • Jeigu turite klausimų, kurio tipo židinį geriausiai rinktis, mielai pakonsultuosime. Taip pat montuojame įvairių prekės žemklų krosneles: Romotop, Kratki, Invicta.
Galite rinktis tiek iš modernaus tipo krosnelių, tiek ir iš klasikinių, puošnesnių variantų. Krosnelės gaminamos iš kokybiško ketaus ar plieno.
Mūsų įmonės specialistai profesionaliai ir kokybiškai sumontuos pasirinktą židinį ar krosnelę, atliks židinio apdailą.
Židinių projektavimas

Židinių projektavimas

Židinio montavimo darbai prasideda nuo Jūsų idėjos, mūsų optimaliausio sprendimo Jūsų namams ir specialistų apgalvoto projekto.
Mūsų įmonė Vilniuje ir Vilniaus rajone atlieka konsultavimo ir židinių projektavimo paslaugas. Jūsų pageidavimu atvykstame į objektą (būsimą židinio vietą) išsamesnei analizei. Vyksta Jūsų lūkesčių aptarimas ir tinkamiausio židinio modelio parinkimas, atsižvelgiant į technines galimybes ir interjero niuansus.
Židinio modelį ir apdailą galite išsirinkti iš mūsų katalogo arba pateikti savo pasiūlymus. Padėsime rasti tinkamiausią modelį, kuris ne tik būtų ergonomiškas, bet ir taptų stilinga Jūsų namų ar darbo interjero dalimi.
© 2009 - 2024 UAB "Židiniai ir Marmurai"